Sizden Haberler :: Şekerler Petrol "Gurbetteki Eviniz"

Sizden Haberler

Müşterilerimiz ve bizim tarafımızdan müşterilerimizle ilgili haberleri burada yayınlıyoruz. İstiyoruz ki, müşterilerimiz bu sayfa aracılığıyla enteresan buldukları haberleri ve kendi ürettikleri haberleri sizlerle paylaşalım.

Petrol Ofisi’nde para puan bereketi!
Gönderen : HÜDAİ ŞEKER, Tarih : 2008-03-09

Müşterilerine istasyonlarında yüksek hizmet kalitesi sunan Petrol Ofisi, düzenlediği kampanya ile CardFinans sahiplerine kazandırmaya devam ediyor.
Türkiye’nin lider akaryakıt ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, düzenlediği kampanyalarla tüketicilerinin araçlarını olduğu kadar bütçelerini de düşündüğünü göstermeye devam ediyor.
www.poas.com.tr

Yarış pistlerinde rüzgar gibi esecek 25 ‘küçük adam’ aranıyor!
Gönderen : Hüdai Şeker, Tarih : 2008-02-27

Petrol Ofisi Türk gençliğine, dinamizme ve spora verdiği değerden hareketle genç pilot adaylarını desteklemeye devam ederek “25 Küçük Adam” projesini bu yıl da sürdürüyor.
Türkiye Karting Şampiyonası içinde özel bir kupa olarak organize edilecek yarışmalarda ter dökecek 25 Küçük Adam için başvurular başladı.
poas.com.tr
PO’da araçtan inmeden ödeme hizmeti: Positive Card
Gönderen : Hüdai Şeker, Tarih : 2007-10-01

Türkiye’nin en yaygın müşteri sadakat programını uygulamaya koyan Petrol Ofisi’nde ödüllerle dolu “Positive” bir dönem başlıyor. Türkiye genelinde 2.000’den fazla istasyonda geçerli olacak yüksek teknolojiye sahip Positive Card ile akaryakıt veya PO Gaz alan müşteriler, alımları karşılığında ödüller kazanırken dilerlerse araçlarından inmeden ödeme yapabilecek.
poas.com.tr